Titanyum tel
Titanyum tel
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

CXMETEn iyi Çin titanyum tel üreticileri ve tedarikçileri biridir ve biz de verimli ve etkili Fabrikası ile profesyonel bir şirket vardır. Hoşgeldin toptan ürünler için bizden, biz var kaynak titanyum tel, dekapaj titanyum tel, sarmal titanyum tel, düz titanyum tel stok senin için.


CXMETTitanyum teller, titanyum alaşım tel ürünleri ve titanyum Çelik hasır, çeşitli temin uzman kaynak tel, titanyum alaşım tel, titanyum Çelik hasır, satın titanyum tel titanyum içerir. Titanyum tel çapı boyutu 0.1 – 4 mm arasında satın ve ASTM B863, ASTM B348, AMS 4928 ve uluslararası standartlarda gereksinimini karşılar. Müşterilerimizin çeşitliliği satın titanyum teller ve fiziksel formları gereksinimleri tarafından eşleştirilir. Satın titanyum tel bizim için zevktir.


CXMETTitanyum teller üretim hattı tam bir set ile kalite güvence sistemi mükemmel. Bizim titanyum ve titanyum alaşım tel tel kaynak yaygın olarak yurtiçi ve Yurtdışı profesyonel kullanıcılar imalat sanayi, cerrahi sanayi ve Havacılık tarafından kullanılan. Biz de bir büyük titanyum tel hisse senedi korumak ve siparişler için kısaltılmış sağlama sürelerini yerine getirmek edebiliyoruz. 10 yıl deneyim titanyum kafes tel hakkında verme ile titanyum tel, satın alırsanız tolerans h7 ulaşabilir,CXMETbaşarı ve erişim toleading satın alma titanyum tel ürünler ve en kaliteli hizmetleri her zaman Sahne Alanı'nda uluslararası garanti. Titanyum Çelik hasır bizim avantajdır.Malzeme


SınıfKoşul


YüzeySpecification(mm)


Standart

Titanyum tel

GR1

GR2

GR3

GR4

GR5(6Al4V)

GR7(ti-0.2pd)

GR9

GR12

GR23(GR5 ELI)

Soğuk Rolled(Y)

Sıcak Rolled(R)

Parlak yüzey

Siyah yüzey

Parlak yüzeyli

Dia0.1-6.0

ASTM B863

ASTM F67

ASTM F136

AWS A5.16


Ürün sınıflandırma:

1. titanyum teller — tel, daireler titanyum alaşım tel veya özel şekiller titanyum Kafes Tel Dia0.1mm kaynak titanyum mermi. (0.5 mm) 0.250 titanyum tel kalınlığı veya büyük boyutu satın alma inç (6.4 mm) için.

2.Coils — Coiled titanyum ve titanyum alaşım tel tel kaynak biriktirilen makaralar üzerinde kullanıcı tarafından gerekirse.

3. düz uzunlukları — düzleştirme sonra temizlik ya da diğer bitirme işlemleri gerçekleştirmek gerekli olabilir. Düz uzunlukları vardır normalde 10-12 ft uzun (rastgele). Tam uzunlukta alıcı tarafından gerekli olduğunda belirtilebilir.

4. dolgu metali veya titanyum kaynak teli — dolgu kaynak

5. titanyum Çelik hasır: Titanyum Çelik hasır su dağıtmak zor olduğunu. Bu kez electrolating titanyum tel kafes ve titanyum tel kafes anot sepeti için kullanılan.


Yüzey:Siyah titanyum kaynak tel, paklama titanyum alaşım tel, parlak titanyum Çelik hasır, asit yıkanmış titanyum teller.

Belirtimi


Milimetre

(mm)

Dia0.8

Dia1.0

Dia1.2

Dia1.6

Dia2.0

Dia2.4

Dia3.0

Dia3.2

Dia4.0

Dia6.0

İnç

(gelen)

0.031”

0.039”

0.047”

0.062”

0.079”

0.093”

0.12”

0.125”

0.16”

0.24”

Düz


Biriktirme
Bobin

Not: ●Specifications kullanılabilir


İş süreci

Firmamız bu andquot iş fikri korumak; Customersand #39 artış; ilgi alanları olduğunu bizim için tek nedeni existandquot için; mükemmel teknolojileri ve birinci sınıf ürünler müşterilerimize hizmet etmek için.

Eğer bir diatributor veya alıcı ise, titanyum tel üzerinden satın alabilir bizimCXMETşirket.


Sorgulama