Titanyum flanş
Titanyum flanş
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

CXMET en iyi Çin titanyum flanş üreticileri ve tedarikçileri, ve biz de verimli ve etkili Fabrikası ile profesyonel bir şirket. Hoşgeldin toptan ürünler için bizden, biz titanyum var pl flanş, titanyum flanş titanyum flanş wn stok senin için sahte yani.

Flanş saf titanyum ve titanyum alaşım flanş esas olarak benim Fabrikam ürünlerinde. Borular, arasındaki bağlantı için kullanılan borular biter takın.

Benim Fabrikam titanyum flanşlar takip işleme,

Boyut: 1'' - 24''.

Gerilim: 150lb - 2500lb. 150LB(pn0.6,pn1.0,pn2.0,pn1.6) sınıf 300LB(pn2.5,pn4.0,pn5.0) sınıf, sınıf 600LB (pn10.0), sınıf 900LB(pn15.0), sınıf 900LB(pn15.0), sınıf 1500LB(pn25.0), sınıf 2500LB(pn42.0), vs.

Türü: Titanyum flanşlar bulunmaktadır dahil kaynak boyun flanş, Dişli flanş, lap eklem flanş, kör flanş, kaynaklı flanş, soket kaynak flanş, titanyum flanş plaka, vb. Belirli türü aşağıdaki giriş olarak.

Titanyum flanşlar 1 inç boyutlu boru ile bağlamak için bağlantı parçaları tam bir dizi sağlamak ilâ 12 inç çapında. Titanyum flanş sistemi iki titanyum flanşları, sızdırmazlık halkası ve cıvata bağlantı elemanları arasında iki titanyum flanşlar plaka mühür sıkıştırmak için oluşur. Çift titanyum flanşlar mühürleme yüzüğü kabul etmek için bir yivli flanş ve üzerine mühür yapılacak bir pürüzsüz yüzü flanş olması gerekir. Titanyum flanşlar 150 lbs uyumlu üretilmektedir. Titanyum flanş belirtimi başlangıçta buhar borularına kullanılmak üzere oluşturulur.

Titanyum flanşlar titanyum flanş, kaynak boyun titanyum flanş, dişli titanyum flanş, düz titanyum flanş, kör titanyum flanş, lap eklem titanyum flanş, soket kaynak titanyum flanş, vb ile ilgili formu vardır.

Kaynak boyun flanş çepeçevre içine belgili tanımlık sistem, onun boyun kaynaklı. Boru ve flanş delik maç. Ve aşağıdaki fotoğraf gibi detayları.

Baoji CXMET titanyum flanş veya titanyum flanş plaka sahte. Tüm flanş titanyum ve titanyum alaşım flanş çizim veya talepleri olarak özelleştirilmiş.


Sorgulama