Tantal
Tantal
şimdikonuş
Ürün ayrıntıları

CXMET en iyi Çin Tantal üreticileri ve tedarikçileri, ve biz de verimli ve etkili Fabrikası ile profesyonel bir şirket. Hoşgeldin toptan ürünler için bizden, Tantal bar, Tantal tel, Tantal sayfası, Tantal tüp, Tantal disk stokta sizin için getirdik.

Tantal bar, Tantal sayfası, Tantal tel, Tantal tüp ateşe dayanıklı metal biridir. Onun korozyon direnci çok iyi özelliklere sahiptir. Tantal bar, aynı zamanda iyi elektriksel iletkenlik ve kolay oda sıcaklığında işlenmiş. En Tantal bar, Tantal sayfası, Tantal tel, Tantal tüp Elektrik Sanayi, kapasitörler ve vb gibi uygulamadır. Biz çubuk, plaka, Tantal ve Ta-W alaşım yapılır folyo gibi çeşitli ürünler sunmak.

Ürün belirtim olarak aşağıda:



Madde



Tantal bar, Tantal sayfası, Tantal tel, Tantal tüp


Standart



ASTM B708, ASTMB365, JISH4708


Sınıf



RO5255, RO5252, RO5240


Koşul



R/M


Belirtimi



Özelleştirilmiş özellikleri ve şekli kabul.


Yüzey



Parlak parlatma ve işlenmiş yüzey


İşleme



Sıcak dövme, lineer kesme, su jeti kesim


Ürünleri Fotoğraf:



Tantal uygulama:

Nadir metal Tantal manfuacture Tantal kondansatör, yüksek sıcaklık fırın parçaları, yarı iletken, hedefleri ve göreli aygıtları anad da yaygın olarak electornics, Metalurji, kimya, eczacılık, Havacılık ve uzay ve diğer alan uygulanır SAÇTIRMA için esas olarak kullanılan gücü ve tokluk, süneklik, iletkenlik, soğuk-basıldığında özelliği, ısı direnci ve mükemmel kimyasal stability.it iyi etkisi vardır.

Sorgulama