Titanyum egzoz için kaynak titanyum tüp

Ana kullanım amacı aşağıdakilerdenKaynak titanyum tüpolduğunuTitanyum egzoz, Titanyum, egzoz için ideal bir malzeme olarak, esas olarak daha az ağırlık motor performansı, Swagger, son derece dayanıklı korozyon, güç çünkü.

Bu yüzden titanyum imal, bu gitmek zorunda işlemlerden biri kaynak,Kaynak titanyum tüpveTitanyum boru kaynakbir transformatör veya herhangi bir DC özellikli güç kaynağı gibi bir şey gerekli olacak bu yüzden doğrudan elektrot negatif ayarları gerektirir.

Çevresinde sahip bir güç kaynağına sahip üç-200 amper titanyum tüpler ve borular görevleri kaynak çoğunda tercih etti. Bu etkili bir şekilde metal kaynak için olağanüstü bir sunmaktadır.


Penetrasyonu artırmak, ısı giren azaltmak ve ark istikrar, geliştirmek için uygun nabız gibi atan yeteneklere ve frekans invertörleri kullanılması gerekir.

Bir su veya hava cooled meşale sonrası kaynak tedavi için hazır var. Su soğutmalı meşaleler beri onlar daha küçük, ancak bunlar genellikle daha pahalı daha fazla konfor ve daha iyi ortak erişilebilirlik sağlamak. Hava soğutmalı meşaleler daha az maliyet ve boyutu biraz büyük ve bunlar daha sık için en uygunTitanyum tüpler ve borularkaynak uygulamaları.


Kaynak titanyum tüpler ve borular başlamadan önce dolgu metali temiz ve saf titanyum bölümü göstermek için sonuna bir parça çıkarmak unutmayın. Kusurları veya koruyucu gaz cihazları üzerinde kaçakları incelemek için zaman ayırın. Yüksek frekans başlayan ark kullanmak hatırlamak.


Kaynak tamamlandığında, bitmiş ürünün şu renklere bak. Gümüş brown ile kabul edilebilir renkleri arasındadır. Yeşil bir şey görürseniz, mavi, gri ve beyaz, geri dönün ve kontaminasyon kaynak işlemi başladığı bulmak için sürecinin her aşamasında çalışma ihtiyacınız olacak. Bu titanyum borular ve tüpler kaynak bir dahaki sefere doğru renkler elde yardımcı olmalıdır.


BizimTitanyum kaynak tüpMin çapı 6,35 mm, sipariş boyutu için olduğunuTitanyum egzoz boruistemci requriment dayalı ve bizim müşteri geribildirim fotoğraf göstermek istiyorum!

Soruşturma Hoşgeldiniz!