Molibden
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

CXMET en iyi Çin molibden üreticileri ve tedarikçileri, ve biz de verimli ve etkili Fabrikası ile profesyonel bir şirket. Hoşgeldin toptan ürünler için bizden, molibden bar, molibden plaka, molibden tel, molibden blok, molibden tüp, TZM molibden yaprak stok sizin için getirdik.

molybdneum Levha haddeleme ve %60, yoğunluğu molibden sayfasının ulaşan saptırma ile işleme sonra temelde molibden'ın teorisi yoğunluğu yakın geliyor. Bu nedenle, yüksek yoğunluklu, dengeli iç yapısı özelliklerini molibden plaka sahiptir ve mükemmel yüksek sürünme gücü sıcaklık.  Molibden plaka yaygın olarak kullanılan yansıma kalkan, kapak plaka safir içinde uygulanan büyüme fırın, yansıma önleyicili, teyp Isıtma, adet vakum fırınında uygulanan bağlama, hedef fışkırtması titanium plazma kaplama film ve yüksek sıcaklık dayanımı uygulanan tekneler.

Molibden bar, molibden plaka, molibden pota, molibden tüp, molibden tekne


Ürün madde


Marka

Belirtimi

Standart

molibden palte

Bu yüzden

Mo3G

TZM

Lov


Dia(0.5-35);

Dia(20-600); L

Folyo: dia;(0.03-0.5);

Dia(20-500); L


ASTM B386 ASTM B387

Ve diğer ilgili standartlar


molibden çubuk


Dia; (1.6-70) * L


molibden tel


Dia; (0,1-1.6) * L


Molibden fotoğrafMolibden uygulama:

yüksek bir erime noktası, yüksek mukavemetli, korozyon direnci ve diğer özellikleri, molibden çekme dayanımı, sertliği artırır, kaynak yeteneği ve tokluk, alaşım ve paslanmaz çelik, yüksek sıcaklık furner manterials, yarı iletkenler, sputttering hedefleri ve donanımları üretimi esas olarak kullanılan ve yaygın olarak uygulanan Metalurji, elektronik ve elektrik malzemeleri, Havacılık ve uzay sanayi ve kimyasal inductry, vb.


Sorgulama