Yüksek sıcaklık molibden ürünleri
Yüksek sıcaklık molibden ürünleri
Şimdi konuş
Ürün ayrıntılarıCXMET yüksek sıcaklık molibden ürünleri
Avantajları

Yüksek sıcaklık molibden ürünleri gibiTZMalaşımlar yaygın, yüksek mukavemetli (2000 °), termal genleşme, iyi iletkenlik ve erimiş cam, erimiş tuz ve erimiş metal karşı yüksek korozyon direnci düşük katsayısı nedeniyle kullanılır.


SınıflandırılmasıYüksek sıcaklık molibdenÜrün1) molibden-lantan alaşım

Molibden lantan (MoLa) yüksek sıcaklık fırınlarında elektrikli vakum cihazı olarak kullanılabilir, katot-ışın boru, güç yarı iletken cihaz, araç üretim cam ve cam elyaf, ampuller, yüksek sıcaklık Isı kalkanı, tavlama filaman ve elektrot, yüksek sıcaklık konteyner ve mikrodalga magnetron bileşeninde iç bölümünde bileşen öğesinde tüp.

2) TZM alaşım

Bunlar, havacılık, Havacılık ve diğer sanayi yaygın olarak kullanılır.


Meme malzeme, Vana gövdesi, gaz boru malzemeleri, kapı malzeme, die döküm kalıpları, ekstrüzyon kalıpları ve ısıtma elemanı ve Isı kalkanı, vb yüksek sıcaklık fırın tüpler olarak onlar kullanılabilir.

Tüm süreci kapsayan yüksek sıcaklık molibden ürünlerimizin denetimi gerçekleştir için özel kalite kontrol departmanı var.

Hammadde fabrika girmeden önce kontrol edilmelidir.

İşlemi sırasında kalite tasarım tekniğe uygun olarak kullanın kontrol edilmelidir.

Sonra nihai ürün teknoloji standartları, sözleşme ve çizim gereksinimleri ve kalite kontrol kural tarafından kontrol edilmelidir.

Bahsedilen TZM alaşım bizim ana ürün ve bu ürünle ilgileniyorsanız, lütfen bizim Web sitesini ziyaret edinwww.cxmetti.com

Sorgulama